Поліцейські та підлітки Прикарпаття долучилися до футбольного флешмобу

Прикарпатські поліцейські та підлітки долучилися до Всеукраїнського футбольного флешмобу з гаслом «Ми – одна команда!». Школярі разом з працівниками Національної поліції Франківська зіграли дружній матч.

Для залучення дітей, котрі мають певні проблеми із Законом, правоохоронці провели профілактичні заходи , які відбулися 20 листопада, у Всесвітній день захисту дітей.

“Така форма роботи з дітьми дозволяє підліткам активно та з користю проводити вільний від навчання час. Залучаючи до таких заходів молоде покоління, поліцейські також прагнуть донести, що вони для дітей — друзі та порадники, готові повсякчас прийти на допомогу”, – зазначив т.в.о. заступника начальника ГУНП в Івано-Франківській області Олег Йосипів

У товариському матчі перемогла дружба. Юні учасники флешмобу отримали від правоохоронців та обласної організації фізкультурно-спортивного товариства «Динамо» пам’ятні медалі, грамоти, сувеніри та солодощі. А ще команді підлітків подарували футбольний м’яч, щоб вони й надалі удосконалювали свою спортивну майстерність, зростали благополучними та здоровими.

 

 

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!