Поліція радить: основні правила безпеки дітей під час зимових канікул

 • Майже всі школярі вже відправилися на зимові канікули. Тому для їх же безпеки поліція Івано-Франківщини нагадує батькам про правила, які повинні знати діти і яких необхідно дотримуватися.

  Обов’язково дотримуйтеся: правил дорожнього руху; правил електробезпеки; правил протипожежної безпеки; правил поведінки на воді; правил поведінки з вибухонебезпечними предметами; правил поведінки під час карантину спричиненим гострою респіраторною хворобою COVID-19.

  Також варто подбати про світловідбивальні елементи на верхньому одязі своїх дітей, адже це зробить їх помітними для водіїв у темряві або в умовах обмеженої видимості.

  Категорично забороняється: контактувати з незнайомими людьми; перебувати на об’єктах незавершеного будівництва; відвідувати водоймища без нагляду дорослих; розпалювати вогнища у лісі.

  Батьки, намагайтеся не залишати дітей без нагляду, будьте уважними до них та їхньої поведінки.

  Поліцейські Івано-Франківщини закликають громадян відповідально поставитись до придбання новорічної піротехніки. Пам’ятайте, піротехнічні засоби завжди містять у собі потенційну небезпеку. Крім того, в Івано-Франківській ТГ вони заборонені.

  Пам’ятайте, для того щоб канікули були веселими й корисними, необхідно подбати про безпечну поведінку!

  Читайте також: Зимові канікули: скільки відпочиватимуть франківські школярі

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!