Помер депутат Івано-Франківської обласної ради

 • На 54 році життя не стало депутата обласної ради Василя Гладуна. Про це повідомляють на сторінці Івано-Франківської ОДА.

  Свого часу він очолював Богородчанську дільницю тепличного господарства філії «Агрогаз» ПАТ “Укртрансгаз”. Двічі обирався депутатом Івано-Франківської обласної ради.

  Василь Васильович Гладун народився 14 січня 1969 року в селі Чорнолізці Тисменицького району. В 1997 році отримав кваліфікацію інженера-механіка в Івано-Франківському державному технічному університеті нафти і газу за спеціальністю «Проектування, спорудження та експлуатація газонафтопроводів і газонафтосховищ».
  У 2007 році закінчив Прикарпатський національний університет ім. Василя Стефаника, здобув кваліфікацію менеджера-економіста.
   
  “Василь Гладун залишив після себе багато добрих справ, які житимуть в пам’яті рідних і близьких йому людей. У цей скорботний день висловлюємо щирі співчуття родині, поділяємо Ваш біль та горе, сумуємо разом з Вами, підтримуємо Вас у нелегкий час, адже смерть рідної людини – це велике горе і важке випробування”, – йдеться у повідомленні. 
   
   
   

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!