На 54 році життя не стало депутата обласної ради Василя Гладуна. Про це повідомляють на сторінці Івано-Франківської ОДА.
Свого часу він очолював Богородчанську дільницю тепличного господарства філії «Агрогаз» ПАТ “Укртрансгаз”. Двічі обирався депутатом Івано-Франківської обласної ради.
“Василь Гладун залишив після себе багато добрих справ, які житимуть в пам’яті рідних і близьких йому людей. У цей скорботний день висловлюємо щирі співчуття родині, поділяємо Ваш біль та горе, сумуємо разом з Вами, підтримуємо Вас у нелегкий час, адже смерть рідної людини – це велике горе і важке випробування”, – йдеться у повідомленні.
![](https://gk-press.if.ua/wp-content/uploads/2022/11/312799096_433198382319550_1817763182372691367_n-398x600.jpg)