Просто жах: франківські блогери дослідили проблеми Галицького замку (ВІДЕО)

 • 20 березня блогери з міста Івано-Франківськ Олександр та Тетяна, відомі на своєму ютуб-каналі, як Malexfam, відвідали Галич, відомий своїми культурними пам’ятками.

  У своєму відео, вони піднялися до Галицького замку та прогулялися містом.

  Перше, що одразу відзначили франківці – незадовільний стан дороги до цієї пам’ятки ХІV століття. Олександр навіть емоційно висловився з цього приводу, зазначивши, що це «взагалі просто жах»:

  “Перші враження, чесно кажучи, не сподобалися, хотілося б побачити щось набагато краще, але саме такими є околиці Галицького замку”, – розповідає блогер.

  Прибувши на місце, герої відзначили, що реставрація пам’ятки, яку проводили кілька років тому, вийшла непогано. Разом із цим блогерів обурило сміття, але вони зауважили, що на цій території все ж чистіше ніж на Пасічній у Франківську.

  Підйом на Галицький замок частково нагадав їм Львівський замок, хоча вони стверджують, що в місті Лева він облаштований краще.

  Більше про їхню мандрівку містом Галич, можете побачити на відео.

 • Нагадаємо, минулого року пара франківських блогерів пройшлися старим мостом та показала, що він практично розвалюється, а також нагадала про проблему транспортної розв’язки на Пасічній.

  Читайте також: У “Давньому Галичі” облаштували відпочинкову зону

   

 • Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!