Міхеіль Саакашвілі намагається перетнути український кордон: протестувальники пішли на прорив

 • Сьогодні, 10 вересня, Міхеіль Саакашвілі намагається перетнути український кордон, на заваді йому стали протестувальники.

  Після невдалої спроби потрапити на територію України через Краковець, Саакашвілі вирушив потягом з Перемишля.  Відомо, що потяг зупинили в дорозі на польській території. 

  Тим часом протестувальники зібралися на станції Мостиська-2, чекають з поїзда. Прикордонники відтіснили натовп від перону, ніяких коментарів не дають, на станції і далі проблеми з телефонним зв’язком.

  Є інформація, що Саакашвілі буде переходити тут після невдалої спроби на Краковці та заблокованого поїзда через Мостиська.

  Натовп протестувальників повністю заблокував рух на переході в Шегині. Зі сторони нейтральної смуги перехід закритий прикордонниками, поруч знаходиться Спецназ.

  Протестувальники оголосили прикордонникам свої вимоги. Мовляв, у випадку, якщо вони не вважають Саакашвілі громадянином України, то його мусять пропустити і надати йому довідку, яка буде потрібна для міграційної служби. І вже там буде вирішуватися питання про його перебування в Україні. 
  До слова, останнє громадянство Саакашвілі – українське, і не забирають. 
  Щойно прикордонники оголосили, що перехід сьогодні є неможливий, бо поступило повідомлення про те, що перехід заміновано. Протестувальники пішли на прорив.

   

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!