Прикарпатець посів десяте місце на юнацьких Олімпійських іграх у Буенос-Айресі

  • У Буенос Айресі (Аргентина) тривають юнацькі Олімпійські ігри. Участь в них взяв і один спортсмен з Прикарпаття.

    Вихованець калуської школи легкої атлетики Олександр Гонський у коронній для себе дисципліні — бігу на 1500 метрів показав результат 3:56,39 хв. За результатами двох забігів цей показник дозволив нашому атлету посісти 10-те місце, інформують “Вікна”.

    Нагадаємо, що цьогорічний формат змагань дещо змінений: легкоатлети змагаються у два етапи, сума місць, зайнятих на кожному з них, додається і за нею визначають переможця. Іншими словами, замість кваліфікацій і фіналів на атлетів, за великим рахунком, чекають два фінали, за сумою яких і буде визначене місце кожного з них. При цьому атлети, які змагаються з бігу на 1500 метрів, 3000 метрів і 2000 метрів з перешкодами, у якості другого етапу бігтимуть крос.

    Вихованець Калуської районної ДЮСШ Олександр Гонський став триразовим чемпіоном України з легкої атлетики на дистанції 1500 метрів. Спортсмен потрапив до складу юнацької Олімпійської збірної команди України. Зараз Олександр Гонський бере участь у юнацьких Олімпійських іграх у Буенос-Айресі (Аргентина).

    Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!