Прикарпатська кулеметниця приїхала з фронту, щоб отримати диплом з відзнакою

 • Під час урочистостей 1 вересня ректор ПНУ ім. В. Стефаника вручив диплом молодшого спеціаліста з відзнакою цьогорічній випускниці Івано-Франківського фахового коледжу, нині студентці Інституту післядипломної освіти та довузівської підготовки ПНУ спеціальності “Публічне управління та адміністрування”, кулеметниці одного з підрозділів 72-ї окремої механізованої бригади імені Чорних Запорожців Оксані Рубаняк.

  Про це повідомляють на сайті вишу

  На початку повномасштабного вторгнення ворога на територію нашої країни студентка доброволицею пішла на фронт і не змогла вчасно отримати диплом про здобуття фаху вчителя початкових класів.

  «Кожен з нас воїн на своєму фронті – економічному, освітньому, інформаційному та військовому. Щиро вдячна рідному коледжу, університетові за ту допомогу, яку всі надсилають нам на фронт. Це і продукти, і амуніція, і кошти. Це для нас велика допомога. Наш університет у цьому є прикладом для багатьох. Дякую усім. Ми обов’язково переможемо», – сказала Оксана Рубаняк.

  Своєю чергою Оксана вручила символічний студентський квиток першокурсниці Анастасії Зоріній. Дівчина родом з села Степанівка Херсонської області і цьогоріч вступила до Івано-Франківського фахового коледжу ПНУ на спеціальність «Прикладна математика».

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!