Прикарпатська прокуратура повідомила про підозру херсонській підприємиці, яка розмістила ворожі війська у виноробні

 • Вона надала приміщення території виноробні у Новаховській територіальній громаді для розміщення окупаційних військ та їх техніки.

  На Прикарпатті у пособництві окупантам повідомили херсонській підприємиці, яка розмістила ворожі війська задля виноробного бізнесу, йдеться у пресслужбі прокуратури Івано-Франківської області.

  За даними слідства, на початку повномасштабного російського вторгнення підозрювана добровільно пішла на співпрацю з державою-агресором та надавала допомогу окупаційним військам.

  Налагодивши зв’язки з представниками командування ворожих військ, вона передала територію підприємства, готель та виробничі приміщення для розташування штабу окупантів та військової частини, підрозділів зв’язку, тилового та медичного забезпечення. Натомість з березня 2022 року під її керівництвом виноробне підприємство почало поставляти свою продукцію на окуповані території.

  Жінка перереєструвала підприємство в органах окупаційної адміністрації та сплачувала податки державі-агресору, а з початком так званої «паспортизації» вона добровільно набула російського громадянства.

 • У серпні 2022 року вона звернулася до так званого голови окупаційної адміністрації Херсонської області з пропозицією надати їй 1600 га землі колишнього заводу «Таврія» для вирощування винограду.

  Також читайте: Франківець відсидить сім років у в’язниці за згоду працювати з ФСБ Росії

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!