Прикарпатське підприємство виплатило 498 тисяч заборгованої зарплати

 • Головні державні інспектори Управління Держпраці в Івано-Франківській області ведуть постійну інформаційно-роз’яснювальну роботу із суб’єктами господарювання Прикарпатті щодо необхідності дотримання законодавства про працю.

  Та не всі роботодавці дотримуються законодавства про працю. Так, під час проведення планової перевірки товариства, яке займається переробкою шкіри в місті Болехів, інспектор праці виявив, що при звільненні працівників виплата всіх сум, що належали їм від підприємства проведена не в день звільнення. В такому випадку за працівниками зберігається середній заробіток з дня звільнення по день фактичного розрахунку.

  На виконання вимог припису головного державного інспектора товариство донарахувало та виплатило 498 тисяч гривень середнього заробітку 42 працівникам за порушення строків виплати при звільнені.

  Питання своєчасності та виплати в повному обсязі заробітної плати працівникам області на постійному контролі Управління Держпраці.

  Згідно із вимогами Кодексу Законів про працю України стаття «Оплата праці працівників» є захищеною, тобто здійснюється в першочерговому порядку. У разі порушення прав працівників з боку роботодавця, передбачених законодавством про оплату праці, працівник може звернутися до Держпраці з метою захисту своїх трудових прав.

  Читайте також: 10 місяців без зарплати: працівників Івано-Франківського арматурного заводу не пускають на роботу

 • Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!