10 місяців без зарплати: працівників Івано-Франківського арматурного заводу не пускають на роботу

 • Десять місяців працівники “Івано-Франківського арматурного заводу” не отримують заробітну плату.

  1 листопада люди хотіли забрати свої речі, однак їх не впустили на територію підприємства, повідомляє “Суспільне”.

  Директор із якості “Івано-Франківського арматурного заводу” Віктор Колмаков розповів, що на територію підприємства намагалися зайти приблизно 30 працівників, які ще не звільнені.

  “За можливості хотіли б отримати свої документи: трудові, довідки про заборгованість підприємства із заробітної плати, оскільки вона не виплачується з грудня 2020 року”, — каже Віктор Колмаков.

  За його словами, жодного зв’язку із керівниками підприємства немає. Люди вже зверталися у міську та обласну ради, також писали заяви у поліцію та подавали позови у суд.

  “Більшість заяв повертають назад з ухвалою про те, що суд не буде розглядати справу, бо відсутня довідка про заборгованість із заробітної плати з підписом керівництва та бухгалтера. Вся бухгалтерія була звільнена у серпні. Тому ніхто з працівників довідку про заборгованість не може отримати, а суд заяви не приймає”, — розповів Віктор Колмаков.

  До працівників заводу вийшли орендодавці. Однак, за їхніми словами, людей впустити на територію вони не мають повноважень.

  “Ми розуміємо і йдемо вам назустріч. Запрошуємо виконавчу службу, ви берете всі ключі, заходите і забираєте свої речі разом з виконавчою службою. Ми — не проти, але з виконавчою службою, тому що було дуже багато судів і дуже багато є накладених стягнень. І до нас потім можуть бути претензії. Ми хочемо вам допомогти, ми вам допоможемо”, — розповів представник орендодавця Володимир.

  Прізвище своє назвати він відмовився.

  Читайте також: На Прикарпатті бюджетні установи боргують 138 мільйонів своїм працівникам (відео)

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!