Прикарпатські криміналісти отримали мобільну ДНК-лабораторію

 • Мобільні ДНК-лабораторії дають змогу криміналістам у найкоротший час виявити та дослідити слідову інформацію.

  Така мобільна ДНК-лабораторія відтепер є в розпорядженні криміналістів поліції Прикарпаття. Можливим це стало завдяки підтримці Бюро з міжнародних питань у сфері боротьби з незаконним обігом наркотиків та правоохоронних питань Державного департаменту США, повідомляють у поліції.

  Мобільні ДНК-лабораторії дають змогу криміналістам в найкоротші терміни виявити та дослідити слідову інформацію та за результатами притягнути до відповідальності винних у скоєнні злочинів, зокрема йдеться і про воєнні злочини, скоєні країною-агресором. Саме завдяки цьому сучасному обладнанню поліцейські можуть проводити відбір біологічних зразків безпосередньо на місці події та одразу проводити дослідження.

  На все про все криміналістам відтепер потрібно приблизно 100 хвилин часу. І результат у переважній більшості стовідсотковий.

  36 спеціалістів-криміналістів з усієї України, серед яких були й фахівці поліції Прикарпаття, освоїли прилад для швидкісного встановлення ДНК-профілю людини ANDE 6C. Поліцейські отримали відповідні сертифікати та обладнання, яке відтепер використовують у щоденній роботі.

  До теми: Укрзалізниця організувала трансфер фур через кордон із Польщею

   

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!