Прикарпатські податківці зустрілися з керівниками ОТГ

Нещодавно, в Брошнів-Осаді відбулася зустріч представників фіскальної служби з головами громад Долинщини та Калущини щодо проблем та перспектив зміцнення податкової бази місцевих бюджетів в умовах проведення реформи місцевого самоврядування.

«Об’єднуйте всі зусилля для актуалізації баз даних щодо земельного податку та податку на нерухоме майно. Інформація від ОТГ про тих, хто не сплачує майнові податки лише сприятиме залученню додаткових коштів до бюджетів громад», – наголосила у своєму виступі заступник начальника ГУ ДФС в Івано-Франківській області Наталія Зікрата.

За її словами, вагомими джерелами доходів громади є податок на доходи фізичних осіб, єдиний податок та акцизний податок з роздрібної реалізації підакцизної продукції.

“Найбільш достовірним джерелом інформації про незаконний продаж горілчаної продукції, тютюнових виробів та реальні робочі місця є місцеві жителі та обрані ними керівники. Тому без активної позиції влади та громадян фінансова спроможність громад неможлива», – підсумувала чиновниця.

Читайте також: Чотири прикарпатських громади приєдналися до програми DOBRE 

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!