Прикарпатські спортсменки вдало виступили на чемпіонаті Європи з вільної боротьби

• Наприкінці березня в угорському місті Сомбатхей проходив чемпіонат Європи з вільної боротьби серед спортсменів до 23 років. Жіноча збірна України на чемпіонаті посіла перше загальнокомандне місце. Відзначились при цьому представниці Івано-Франківської області – калушанка Тетяна Кіт та Ілона Семків з Долини.

Майстер спорту України міжнародного класу Тетяна Кіт здобула золоту медаль молодіжного чемпіонату Європи U-23 у ваговій категорії до 58 кг, а майстер спорту України міжнародного класу Ілона Семків виборола «бронзу» у ваговій категорії до 48 кг, інформує ОДА.

Ілоні довелося на болгарському килимі ще й боротися в кваліфікаційній сутичці проти полячки Вероніки Сікори. Перемога над цією суперницею їй далася нелегко, що підтвердив і кінцевий результат протистояння – 4:3. У поєдинку 1/4 фіналу вона не залишила жодного шансу на успіх молдаванці Емілії Крісу (10:0), однак у півфіналі поступилася норвежці Сільже Кіппернес (6:17), яка в підсумку виборола «срібло» чемпіонату Європи U-23. А ось вже у “бронзовому” фіналі Ілона Семків перемогла натуралізовану українку Ганну Павлів, яка виступала за команду Азербайджану, з рахунком 8:4.

Тетяна Кіт боротьбу за чемпіонське звання у ваговій категорії до 58 кг розпочала з 1/4 фіналу, достроково за 2 хв. 22 сек. перемігши в цій сутичці італійку Каролу Райнеро (10:0). У півфінальній сутичці вона поклала на лопатки бронзову призерку чемпіонату Росії Вероніку Чумікову, а у фіналі перемогла азербайджанку Олену Колесник з рахунком 3:0.