Прикарпатський нардеп купив трюфель за 5 тисяч гривень

Гроші підуть на лікування онкохворого сина ветерана АТО Андрія Фармуги – Станіславові.

Як повідомляв «Галицький кореспондент», франківська журналістка Юлія Лерш-Струк 4 липня повідомила у соцмережі, що знайшла на Прикарпатті дорогоцінний гриб – білий трюфель. Однак замість того, щоб скуштувати його, вона вирішила вигідно продати, а кошти віддати на лікування синові Андрія Фармуги.

Вага одного найбільшого гриба з Червоної книги – 270 грамів. Також вона знайшла ще кілька малих грибочків. Разом – 363 гр.

Аукціон стартував з суми 500 гривень.

Вночі на 5 липня Юлія привітала народного депутата Олександра Шевченка з перемогою у своєрідному аукціоні.

«Olexandr Shevchenko, вітаю!!!Трюфель – Ваш!!! За 5 тисяч гривень, – написала вона. – Завтра особисто привезу до Івано-Франківська. Дякую Вам щиро! Не перестаю дивуватися Вашій людяності і щедрості! І хай добро повернеться сторицею. Друзі,усім дякую!!!я розумію,що лот досить не звичний,але ви не залишились осторонь і зробили цей день прекрасним. Станіславчик обов’язково одужає!!! Чекайте завтра фотозвіту».

Нагадаємо, син ветерана АТО Андрія Фармуги потребує допомоги. У 9-річного Станіслава лікарі виявили гострий лейкоз. Лікування дуже дороге, тому сім’я потребує допомоги небайдужих людей.

Більше інформації про хлопчика на сторінці офіційної спільноти фейсбук – “Ми допоможемо разом! Офіційна спільнота Станіславчика Фармуги”: https://www.facebook.com/groups/help.farmuga.stanislav/

Реквізити для перерахунку коштів для фізичних осіб: Карткових рахунок ПриватБанк – 5168 7573 6708 7915

Одержувач – Фармуга Андрій Васильович

 

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!