Прикарпатський сноубордист Михайло Харук завоював перше золото для України на Універсіаді-2023 (фото, відео)

•
    12 січня у США розпочалась Зимова Універсіада-2023.

Золото для збірної України на Всесвітній зимовій Універсіаді здобув прикарпатець Михайло Харук.

Про це повідомляє Комітет з фізичного виховання та спорту МОН України.

Студент Національного університету фізичного виховання і спорту Михайло Харук тріумфував у гігантському паралельному слаломі і тим самим здобув для української команди першу золоту медаль на світовій першості.

Загалом це четверта нагорода українців у Лейк-Плесіді.

На стадії чвертьфіналу взяв участь ще один український сноубордист Василь Кашелюк, але він не зміг пробитися в наступну стадію змагання.

Жінки-сноубордистки також були близькими до медалей, але, на жаль, Віта Боднарук зупинилася за крок від “бронзи”, поступившись швейцарській опонентці. Надія Гапатін припинила участь на стадії 1/8 фіналу.

Нагадаємо, долинянин здобув золото на чемпіонаті України з греко-римської боротьби