Прикарпатський університет вперше потрапив до міжнародного рейтингу закладів вищої освіти

 • Прикарпатський національний університет ім. В. Стефаника посів сьоме місце серед представлених у рейтингу ЗВО України. У загальному рейтингу серед усіх університетів ПНУ – на 89-му місці.

  Всього цьогоріч до рейтингу увійшло 303 університети, повідомляють у навчальному закладі.

  HE Higher Education Ranking є науковим, освітнім та дослідницьким проєктом, спрямованим на оцінювання ЗВО відповідно до критеріїв та ключових індикаторів якості роботи, що охоплюють специфічні аспекти діяльності університетів з усього світу, з усіх континентів.

  Університети, що потрапили до міжнародного рейтингу HE Higher Education Ranking, оцінювали за 25 критеріями та 177 індикаторами якості роботи, кожен з яких розкриває певні аспекти діяльності ЗВО. Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника набрав 6717 балів, з яких 690 – за дослідницьку діяльність, 560 – за якість викладання, 300 – за інноваційність та креативність.

  Метою міжнародного рейтингу HE Higher Education Ranking є розширення доступу до вищої освіти, підтримка інтернаціоналізації та наукових досліджень, вдосконалення навчального процесу в ЗВО.

 • До теми: У Міносвіти натякнули на об’єднання франківського медичного університету з ПНУ

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!