Прищеплювала любов до рідного краю: у Франківську померла вчителька музичної школи

 • Сьогодні, 27 січня, відійшла у вічність викладач з багаторічним стажем, колишня заввідділом музично-теоретичних дисциплін Івано-Франківської ДМШ №1 імені Миколи Лисенка Лідія Мар’янівна Качмар.

  Впродовж багатьох років Лідія Мар’янівна не лише давала дітям знання, але й прищеплювала любов до свого краю, пише “Галицький кореспондент” із посиланням на культурну мапу Івано-Франківська.

  Вона започаткувала викладання предмету «музичний фольклор». Під керівництвом Лідії Мар’янівни у 90-х роках силами викладачів та учнів школи було відроджено фольклорні дійства, зокрема Різдвяний вертеп та «Андріївські вечорниці», традицію щорічного проведення яких ми зберігаємо донині.

  Учні Лідії Мар’янівни понесли її науку в життя, багато з них отримали вищу музичну освіту, працюють за фахом як у рідній ДМШ, так і в багатьох інших навчальних закладах початкової, середньої, вищої освіти.

  “Колектив ДМШ №1, Департаменту культури та усіх закладів і установ культури Івано-Франківської МТГ глибоко сумує з приводу цієї непоправної втрати. Висловлюємо щирі співчуття рідним та близьким. Хай душа Лідії Мар’янівни віднайде спокій у Царстві Небесному, а світла пам’ять про неї житиме у наших серцях…”, – йдеться в повідомленні.

 • До теми: помер директор департаменту соцполітики Івано-Франківської ОДА

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!