Путін назвав 2024 “роком сім’ї” та окреслив ідеологічні пріоритети “руського міра”, – ISW

 • Новорічна промова Путіна підкреслила російську єдність та ідеологію, відсунувши на другий план згадки про війну, сигналізуючи про зосередженість внутрішньої та зовнішньої політики на “руському мірі”.

  У новорічній промові диктатор Російської Федерації Володимир Путін зосередився на конкретизації ідеологічних пріоритетів. Про це повідомили в Інституті вивчення війни (ISW) та зазначили, що уявлення Кремля про вигляд “руського міра” вплине на поведінку окупантів, зокрема на ТОТ, передає УНН.

  “ISW оцінив, що Путін намагається відновити концепцію російського світу як хребта внутрішньої та зовнішньої політики Росії, а в новорічній промові 2023 року визначено російські сім’ї та російську багатонаціональність, як стовпи цього конкретизованого російського світу. Уявлення Кремля про “русский мир”, безсумнівно, вплинуть на російські адміністративні, бюрократичні та соціокультурні пріоритети в окупованій Україні, а також на військові цілі на полі бою в наступному році”, – йдеться в повідомленні.

  Президент Путін у своєму новорічному зверненні опустив будь-які згадки про війну в Україні, на відміну від звернення в 2022 році. Тоді диктатор звернувся до росіян в оточенні військовослужбовців у формі та відкрито говорив про цілі Росії в Україні.

  Цього ж року Путін стоїть один на тлі Кремля та розповідає про національну єдність. Він також заявив, що 2024 рік буде “роком сім’ї”, підкресливши, що російська сім’я є опорою “багатонаціонального народу Росії”, а Росія – це “одна велика країна, одна велика сім’я”.

 • ISW зазначають, що це свідчить про орієнтацію на внутрішню політику, збереження традиційних російських сімейних цінностей і захист російського багатонаціоналізму, який вписується в ширшу ідеологію Путіна про “руській мір”, що включає групи всередині та за межами РФ.

  До теми: Розвідка відреагувала на статтю The New York Times про готовність Путіна до перемир’я

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!