Писанки прикарпатської майстрині прикрасили замок у Меджугор’є

  • Мистецтво писанкарства калуська майстриня Наталія Андибур опанувала самотужки. Зараз передає свої вміння дітям у Калуській спеціальній школі. Її вихованці беруть участь в конкурсах, виставках, виготовляють подарунки для воїнів ЗСУ.

    У цьому році презентувала українську писанку в містечку Меджугор’є, що в Боснії та Герцеговині, куди з’їжджаються паломники з усього світу. Писанки пані Наталії стали окрасою в замку Патріка та Ненсі – відомому паломницькому центрі, повідомляє Калуська міська рада. 

    Майстриня – учасниця міжнародних проєктів та заходів. П’ять робіт писанкарки внесли до трьох альбомів всесвітньої асоціації.

    Як писав раніше “Галицький кореспондент”, Наталя Андибур виготовляє цілі писанкові композиції – з цікавими підставками та кріпленнями для виробів, є навіть медові пряничні писанки. Також вона увійшла до Всесвітньої асоціації художників великоднього яйця, яка об’єднує найбільш талановитих майстрів з усього світу, котрі вміють з яйця зробити мистецький шедевр.

    Майстриня володіє з десятком технік писанкарства. У роботі використовує курячі яйця, качині, перепелині, гусячі і страусині. Шкаралупа останнього така тверда, що, коли впаде, то може і не розбитися. Тому на ньому дуже зручно вирізати ажур. А на курячих найкраще імпровізувати з вишивкою. Перепелині – дуже крихкі, тож підходять для воскового розпису.

  • Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!