Розумне і безпечне місто: у Франківську проходить міжнародний економічний форум (фото)

 • Шостий міжнародний інвестиційно-економічний форум відбувається сьогодні, 22 жовтня, в Івано-Франківську.

  Серед присутніх є й іноземні партнери, міська та обласна влада.

  Як розповідає Світлана Онищук, голова Івано-Франківської обласної державної адміністрації, дуже важливо, що цей форум відбувається на Прикарпатті.

  «Ми є дуже особливим регіоном, тому що залучаючи іноземні інвестиції, а також внутрішні, нам вдається розвивати економіку: будувати школи, садки, лікарні», – говорить голова ОДА.

  За її словами, безпека у місті дуже важливий фактор, тому в Коломиї відкрили два місяці тому ситуаційний центр, де здійснюється відеонагляд, а згодом такий же і Калуші.

  Кожного року тематика Форуму охоплює сфери економічного розвитку міста, проте незмінною головною метою завжди залишається покращення інвестиційного клімату та інвестиційної привабливості, впровадження новітніх механізмів економічного зростання.

  Руслан Марцінків, міський голова Івано-Франківська акцентує на тому, що форум покликаний залучити інвесторів та декілька ідей щодо розвитку міста.

  « Цього року це цифрова трансформація, тому що в часи пандемії розвиток технологій надзвичайно важливий напрямок. Будуть презентації багатьох бізнесів і прозвітують також і про те, що зробили в місті», – зауважує Марцінків.

 • Назарій Кішак, радник міського голови з безпеки міста каже, що потрібно більше камер по вулицях. Наразі працюють над системою спостереження, доступ до якої матимуть правоохоронці.

  Андрій Маланюк, начальник територіального управління служби судової охорони в Івано-Франківській області говорить про те, що громадяни мають відчувати себе безпечно як і в приміщеннях суду, так і на території, тому такі заходи відвідувати потрібно.

  До теми: відбувся перший обласний форум молодіжних рад Прикарпаття

 • Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!