Що чекає франківців на другому дні ЛРЗ-фесту (програма)

 • В Івано-Франківську стартує другий день ЛРЗ-фесту, який приурочили до святкування 30-ї річниці незалежності України.

  Для гостей та жителів міста підготували святкову програму, пише “Галицький кореспондент“.

  О 12:00 на першій станції  “Локомотиворемонтний завод” на стінах пішохідного мосту відбудеться графіті-фестиваль “АЛЯРМ” за участю графіті-художників з усієї України.

  У період з 14:00-15:00 на другій станції “Патріотичній” (Вхід №1) відбудеться музично-поетична програма для героїв української незалежності.

  14:00-18:00 на третій станції “Молодіжній” проводитимуть Військово-просвітницький ярмарок “Незалежність – боротьба триває”: демонстрація зброї, виставка військової техніки.

  На четвертій станції “Ковальській” (Ковальська дільниця інструментального цеху) з 14:00 по 20:00 – виготовлення кованої скульптури місцевими ковалями.

  На п’ятій станції “Літературній” (провулок між дільницею з ремонту Електричних машин та паросиловим відділенням енергосилової дільниці) з 14:00 по 18:00 відбудеться презентація творчості Світлани Бреславської, Василя Добрянського, Любомира Стринаглюка, Нелі Романовської та презентація книжкової продукції місцевих видавництв.

  З 14:00 по 20:00 на шостій станції “Мистецькій” (Цех з ремонту рухомого складу) триватиме виставка художніх творів Яреми Стецика, виставка робіт учнів мистецьких шкіл та фотовиставка “30 років Незалежності”.

  На цій же станції 14:00-15:00 звучатиме музична програма камерного оркестру викладачів Івано-Франківської дитячої музичної школи №2 ім. В. Барвінського. А о 18:00 – прем’єра вистави Івано-Франківського Нового театру “Боятися немає сенсу”.

  На сьомій станції “Золотого віку” (провулок біля дизельної дільниці цеху з ремонту рухомого складу) з 14:00 по 17:00 триватиме музично-розважальна програма в українському ретро-стилі, а також “простір краси” для людей “золотого віку”.

 • На восьмій станції “Кіно” (місце для складування двигунів залізничної техніки) з 14:00 по 18:00 – показ українського художнього та документального кіно.

  На дев’ятій станції “Фуд простір” (біля спортивного майданчика) з 14:00 по 22:00 – презентуватимуть кухню місцевих рестораторів.

  На десятій “Екологічній” станції (Гаражі) з 10:00 по 19:00 відбуватиметься урок сортування твердих побутових відходів, майстер-клас з перероблення скляних пляшок, швейна майстерня, бісероплетіння, розмальовки глиняних вагончиків.

  На 11 “Спортивній” станції (біля спортивного залу) 14:00-18:00 – богатирські розваги за участю богатиря, учасника шоу “Україна має талант” Назара Павліва.

  На дванадцятій “Зірковій” станції (склад №5) 18:00-22:00 відбудеться святковий концерт за участю гуртів “Пенсія”, “Брати Станіслава”, “Kalush” та “Kozak System”.

  Читайте також:  “Laud”, “Brevis” та “Цвіт Кульбаби”: на ЛРЗ-фесті розпочався святковий концерт 

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!