Шостий апеляційний суд Києва відхилив позов кандидата Вірастюка проти ЦВК, – Олександр Шевченко

 • Шостий апеляційний суд Києва відхилив позов кандидата Вірастюка проти ЦВК.

  Про це повідомив на своїй сторінці кандидат у народні депутати України Олександр Шевченко. 

  “Суд не знайшов доказів у «бездіяльності» Центральної виборчої комісії. Тому намагання будь-яким способом легалізувати протиправні протоколи ОВК № 87 є ще одним доказом незаконної і нечесної боротьби з боку провладного кандидата та більшості складу ОВК. Такі дії спрямовані на грубе сповторення результатів волевиявлення виборців, що суперечить ст. 38 Конституції України. Сьогодні о 12:00 та 16:00 розпочинаються судові процеси за поданням нашої команди щодо незаконності уточненого протоколу ОВК. Прошу вашої підтримки. Правда переможе“, – йдеться в дописі.

  28 березня, на території Івано-Франківщини відбулися проміжні вибори Народного депутата Верховної Ради України. Мова йде про 87-й виборчий округ. 

  Через два дні після виборів повідомили, що ЦВК опрацювала 67% протоколів.  Сам же підрахунок усіх голосів тривав тиждень. За цей час декілька разів змінювали голову ОВК.

  Навіть йшлося про те, що з дільниць зникло більш як 300 бюлетенів за Шевченка. А ОВК відправляла 14 ДВК на перерахунок – частину з них через сумнівні підстави.

  Представники різних партій з дільничної комісії ДВК 261029 (с. Микуличин) твердили – підробили їхні підписи на упаковці з бюлетенями. Казали, що будуть писати навіть в Європейський суд.

  Кандидат у народні депутати від партії “За майбутнє” Олександр Шевченко заявив, що окружна виборча комісія вкрала його перемогу на виборах до Верховної Ради у виборчому окрузі №87.

  Він навіть звертався до свого конкурента на виборах Василя Вірастюка із закликом не ганьбитися та сприяти чесному підрахунку голосів.

  До теми: “На 87 окрузі були не вибори, а брудне призначення переможця”, – Івано-Франківська обласна рада

  Обурені прикарпатці вийшли під «Білий дім» через вибори на 87-окрузі (ФОТО)

   

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!