Штрафів побільшає: франківські інспектори з паркування отримали нову техніку

 • В Івано-Франківську інспектори з паркування почали працювати з новим обладнанням і новим програмним забезпеченням з прямим доступом до баз даних МВС.

  Про це повідомив заступник міського голови Івано-Франківська Михайло Смушак.

  “Побачивши порушення правил дорожнього руху, інспектору достатньо буде просто зробити фото порушення сертифікованим планшетом, вибрати пункт порушення ПДР і автоматично за номером йому з‘являться всі дані власника авто, на якого буде складено постанову про вчинене правопорушення і зареєстроване у відповідних реєстрах МВС”, – каже Смушак.

  Також завдяки портативному принтеру інспектор на місці матиме змогу роздрукувати повідомлення про вчиненн адміністративне правопорушення і залишити його автовласнику. До цього все це інспектори змушені були робити вручну, витрачаючи значно більше часу.

  “Чого раніше не було і на що часто скаржились водії, усі штрафи, накладені інспекторами з паркування, будуть відображатися в системі «Дія». Що дуже важливо і чого ми давно прагнули, уже незабаром інспектори з паркування зможуть перевіряти факт оплати в паркомат за паркування автомобілів на майданчиках для платного паркування. Наголошуємо, саме в паркомат! Ми повинні позбутися необлікованих коштів, які сплачуються в руки паркувальникам. Як і не повинно бути самих паркувальників”, – додає заступник мера Франківська.

 • І наступним важливим рішенням для містян буде спеціальний мобільний додаток, в якому будуть відображені всі майданчики для ппоатного аркування на вулицях міста і завантаженість цих майданчиків. Щоб водії могли оперативно орієнтуватися є чи немає вільних місць на тій чи іншій парковці. І таким чином наперед планувати місце паркування свого автомобіля.

  Читайте також: За місяць роботи системи автофіксації у Франківську зафіксували майже 10 тисяч порушень швидкісного режиму

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!