Скульптура, кав’ярня та новий офіс: «Спілка забудівників» розбудовує «Княгинин» (фото)

 • На території житлового району «Княгинин», який зводить будівельна компанія «Спілка забудівників», відкрили декілька соціальних об’єктів.

  Перший подарунок мешканцям нового району – символічний ключ-скульптура, яка втілює у собі прагнення творців містечка.

  «Композиція у вигляді рук, що тримають ключ, символізує душу району. Це ключ щастя, благополуччя та добра», – пояснює голова правління БК “Спілка забудівників” Микола Филюк.

  Поруч запрацювала «Кориця» – кав’ярня, у якій працівники компанії, мешканці та гості можуть посмакувати ароматною кавою та скуштувати різноманітні крафтові десерти.

  Відчинив свої двері також новий сучасний офіс компанії.

  «Ми тут виконуємо проектувальні, конструкторські, інженерно-технологічні, фінансові та організаторські роботи. Все зібрано в одному блоці, щоб було максимально зручно та ефективно», – додає Микола Филюк.

  До нового офісу переїхав і відділ продажу ЖК «Княгинин»

  Нагадаємо, «Спілка забудівників» нині активно розбудовує колись занедбаний мікрорайон.

  ЖР «Княгинин» – це комплекс будинків, який налічує 41 корпус і 1700 парко-місць. Поруч району знаходяться всі головні інфраструктурні об’єкти, відпочинкова зона, річка, АС-2.

  Мешканці отримають не просто квартиру, а надійну та комфортну оселю в одній з багатоповерхівок, які знаходяться в закритому дворі, вільному від автотранспорту. Тут будуть спортивні та ігрові майданчики, дитячий садок, найбільший у місті підземний паркінг та цілодобова система відеонагляду.

  Здача першої черги будівництва запланована на серпень 2021 року.

  Читайте також: На стіні багатоповерхівки в Івано-Франківську намалювали унікальне масштабне панно (ФОТО)

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!