На стіні багатоповерхівки в Івано-Франківську намалювали унікальне масштабне панно (ФОТО)

 • У житловому районі “Княгинин”, що споруджує БК «Спілка забудівників» відбулося відкриття унікального мозаїчного панно, присвяченого 30-річчю незалежності України.

  Відкриття та освячення відбулося вчора 28 квітня. Авторами та кураторами проєкту є франківські художники Сергій Григорян та Микола Джичка.

  Освячення панно проводив настоятель церкви Покрови Пресвятої Богородиці отець Ігор.

  «Мозаїка дійсно вражаюча і велична. Це вперше за останні десятиріччя застосовується такий стиль та у такому масштабі. Панно найбільше в Україні. Його присвятили 30-річчю Незалежності України», – каже голова правління БК “Спілка забудівників” Микола Филюк.

  Нагадаємо, у минулому році будівельна компанія розпочала  будівництво житлового району «Княгинин». Це комплекс будинків, який налічує 41 корпус і 1700 парко-місць. Поруч району знаходяться всі головні інфраструктурні об’єкти, відпочинкова зона, річка, АС2.

 • Мешканці отримають не просто квартиру, а надійну та комфортну оселю в одній з багатоповерхівок, які знаходяться в закритому дворі, вільному від автотранспорту. Тут будуть спортивні та ігрові майданчики, дитячий садок, найбільший у місті підземний паркінг та цілодобова система відеонагляду.

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!