Десятки бутиків та новий для міста супермаркет: в Івано-Франківську відкриється торговий центр “Київський”

 • В Івано-Франківську відкривається новий торговий центр “Київський”.

  Урочисте відкриття відбудеться у четвер, 24 серпня.

  Це поліфункціональний заклад, площею понад 8000 м², з максимально широким колом товарів та послуг, передає “Галицький кореспондент”.

  ТЦ “Київський” розташований на вулиці Височана, 18 у житловому комплексі “Містечко Центральне”, що споруджує будівельна компанія “Спілка забудівників”.

  Франківців та гостей міста запрошують на урочистості з нагоди відкриття торгового центру. У рамках заходу відбудеться благодійний концерт на підтримку ЗСУ. Початок заходу – 24 серпня о 12:00. Головний гість – відомий український співак Роман Скорпіон.

  Основні напрямки центру: аптеки, оптики, магазини з одягом, побутовою технікою, ювелірними виробами, побутова хімія, товари народного споживання, дитячі кімнати, кафе, ресторан та освітні заклади.

 • Одночасно з торговим центром відкриється перша в місті всеукраїнська мережа супермаркетів та одна з найбільших мультиформатних компаній “Таврія В”. Це одеська мережа, що матиме широкий асортимент товарів, зокрема м’ясо, хліб, овочі та фрукти, молочну та гастрономічну продукцію, напої, побутову хімію, господарські дрібниці та фуд-простір.

  Читайте також: 100 листів у майбутнє: у Франківську на Бульварі Молоді заклали Капсулу часу

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!