Нерецензований “Кобзар” на аукціоні та крафтові ярмарки: у франківській гімназії “Крила” зібрали понад пів мільйона на підтримку ЗСУ

 • Зібрані кошти передадуть на потреби 10 окремої гірсько-штурмової бригади.

  Упродовж двох днів в івано-франківських приватних гімназіях “Крила”, реалізацію яких виконала будівельна компанія “Спілка забудівників”, провели благодійні аукціон та ярмарок на підтримку ЗСУ.

  Дев’ятого листопада захід відбувся у початковій школі на території ЖР “Княгинин”, а десятого листопада – у старшій школі на території ЖК “Містечко Центральне”, інформує “Галицький кореспондент”.

  У межах заходу провели святкове дійство, на якому виступив оркестр 10 штурмової бригади, місцеві артисти та самі гімназисти.

  На аукціоні були представлені мистецькі картини дітей та відомих митців Івано-Франківська. На ярмарку – хенд-мейд вироби.

  За словами Оксани Босацької, заступниці директора гімназії, керівниці початкової школи, для ярмарку кожен клас підготував свій проєкт. Біля кожного столу розмістили невеликі презентації з QR-кодом, перейшовши за яким, можна побачити відео, як кожен клас виготовляв певну продукцію. До прикладу, 1-А клас власноруч вирощував мікрозелень, 2-А клас – створював свічки. Також діти підготували чай власного виробництва, пряники та власні шопери.

  “На виготовлення наших проєктів найбільше часу йшло на створення ідеї. Діти неймовірно підхоплюють кожну ідею і готові братися за неї одразу. Але для втілення проєкту потрібно було скласти цілий алгоритм дій. Так, сама реалізація зайняла близько тижня”, – розповідає Оксана Босацька.

  На аукціоні від шостого класу були виставлені два лоти. Серед них – унікальний нерецензований “Кобзар”. У цій збірці, у порівнянні з іншими “Кобзарями”, усередині жирним шрифтом показано те, що було рецензовано.

  Два такі примірники продали – за 50 000 та 55 000 гривень.

  Мама учениці 3-Б класу Іванна також долучилась до благодійної діяльності. Каже, що це прекрасно, коли діти разом з батьками готують цікаві лоти та смаколики задля спільної мети.

  “Дуже важливо зараз максимально підтримувати наших воїнів та показувати дітям, як це робити. Будь-який донат – це вклад у наш спокій. Адже завдяки нашим котикам, ми всі маємо майбутнє”, – ділиться Іванна.

  У результаті проведених ярмарків та аукціонів вдалося виручити 508 801 гривню. 167 442 гривні – у початковій гімназії та 341 359 – у старшій. Усі кошти передадуть на потреби 10 окремої гірсько-штурмової бригади.

  Як додала директорка приватної гімназії Юлія Дацко, відколи існує освітній заклад – вони збирають кошти на благодійність. Так, лише минулого року гімназія перерахувала 100 000 гривень у фонд Сергія Притули. А цього навчального року збирають кошти на потреби нашої “десятки”.

  Нагадаємо, що на території ЖК “Містечко Центральне” приватна гімназія “Крила” запрацювала цього року. Концепцією освітнього процесу є STEAM-освіта, поглиблене вивчення іноземних мов, проєктний метод навчання, персональний підхід до учнів та розвиток soft skills – гнучких навичок учнів. Гімназія розрахована на 320 учнів.

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!