Стала відома програма XIII фестивалю “Коляда на Майзлях”

  • Із 9 до 14 січня 2022 року в Івано-Франківську проведуть щорічний Міжнародний фестиваль “Коляда на Майзлях”.

    Концертні виступи учасників та гостей XIII Різдвяного фестивалю відбуватимуться у церкві Царя Христа монастиря оо. Василіян УГКЦ, пише “Галицький кореспондент” із посиланням на Архієпархію УГКЦ.

    Відкриття відбудеться 9 січня о 12.00 і розпочнеться з  Архієрейської Літургії, яку очолить Архієпископ і Митрополит Івано-Франківський Владика Володимир Війтишин. Події фестивалю відбуватимуться у двох локаціях: Храмі Царя Христа УГКЦ (вул.Незалежності, 181) та на Вічевому майдані, а участь у ньому візьмуть понад 50 колективів із усього світу.

    Фестиваль відбудеться і онлайн, і наживо. Під час шести фестивальних днів можна буде послухати колядки з усієї України, а також спеціальних гостей заходу – лідера гурту “Плач Єремії” Тараса Чубая та Заслужену артистку України, переможницю талант-шоу “Голос країни” Оксану Муху.

    Пропонуємо Вашій увазі повний перелік виступів під час фестивалю.

    9 СІЧНЯ (неділя)

    12.00 – Архієрейська Божественна Літургія за участю Архієпископа та Митрополита Івано-Франківського Володимира Війтишина.

    Урочисте відкриття фестивалю за участю колективів монастиря Царя Христа:

    • парафіяльний хор “Надія”
    • юнацько-дитячий хор “Божі ангели”
    • молодіжний хор “Осанна”
    • молодіжний хор «Істина”
    • камерний хор “Cantemus” та гостей фестивалю:
    • квартет бандуристок “Гердан”
    • актори Івано-Франківського академічного обласного театру ляльок ім. М. Підгірянки

    14.30 – хода з різдвяними шопками, вертепними зірками та колядою від монастиря Христа Царя, Архікатедрального і Митрополичого Собору Воскресіння Христового, церкви Різдва Христового до Вічевого Майдану

    15.00 – концертна програма на Вічевому майдані за участю гостей фестивалю, творчих колективів закладів культури Івано-Франківської МТГ та студентського камерного хору Університету Короля Данила

    18.00 – фестивальні виступи:

    • Народний аматорський ансамбль пісні і танцю “Покутські візерунки” БК с. Іллінці Заболотівської ОТГ
    • Хор церкви Св. Димитрія та Лазаря “Eсclesia” (м. Ясси, Румунія) онлайн
    • Жіночий хор “Мелодія” Центру культури і мистецтв Івано-Франківської МТГ
    • Народна аматорська хорова капела «Дзвін» ім. Р. Долчука БК с. Ямниця
    • Дитячий гурт “SING & PLAY” Молодіжного Дому культури (м. Ополє, Польща) онлайн
    • Народний вокальний ансамбль “Gold art” Волноваського творчого центру молоді (Волноваської військово-цивільної адміністрації)
    • Вокальний квінтет “АDORO” Народного дому “Княгинин” (м. Івано-Франківськ)
    • Хор ім. Олександра Кошиця (м. Вінніпег, Канада) онлайн
    • Державний академічний Волинський народний хор (м. Луцьк).

    10 СІЧНЯ (понеділок)

    16.30 – Божественна Літургія

    18.00 – фестивальні виступи:

    • Дитячий фольклорний колектив “Промінь” (с. Бобрик, Київська обл., КЗ Бобрицьке НВО)
    • Камерний хор “Джерело” міського Будинку вчителя (м. Івано-Франківськ)
    • Хор “Inspiratum” собору Св. Олександра (м. Київ) онлайн
    • Молодіжний ансамбль БК с. Підлужжя
    • Хор ім. Миколи Лисенка (м. Утрехт, Нідерланди) онлайн
    • Хор “Dominus” викладачів Калуської ДМШ
    • Дует “Electroshum” – Надія та Ігор Євенко (м. Івано-Франківськ)
    • Гурт “Los iankover’s” (м. Богота, Колумбія) онлайн
    • Молодіжний колектив “Співочі серця” с. Угринів
    • Камерний хор “Credo” храму Холмської ікони Божої Матері (м. Луцьк).

    11 СІЧНЯ (вівторок)

  • 16.30 – Божественна Літургія

    18.00 – фестивальні виступи:

    • Хор “Dominus” церкви Різдва Пресвятої Богородиці (м. Львів)
    • Хор “Херувим” церкви Св. Архистратига Михаїла (м. Малага, Іспанія) онлайн
    • Муніципальне тріо бандуристок “Мальви” (м. Івано-Франківськ)
    • Молодіжний хор “Copernicus” ІХ загальноосвітнього ліцею ім. М. Коперніка (м. Люблін, Польща)
    • Фольклорний ансамбль “Дзвіночки” ДМШ № 1 ім. М. Лисенка (м. Івано-Франківськ)
    • Хор музичної школи І-ІІ ступенів Оскара Кольберга (м.Щецінек, Польща) онлайн
    • Вокальний ансамбль “Едельвейс” міського Будинку вчителя (м. Івано-Франківськ)
    • Парафіяльний хор храму Різдва Пресвятої Богородиці (м. Ліссабон, Потругалія) онлайн
    • Подільський камерний хор “Леонтович-капела” Вінницької обласної філармонії ім. М. Леонтовича.

    12 СІЧНЯ (середа)

    • 15.00 – концерт для військовослужбовців в храмі Царя Христа
    • 16.30 – Божественна Літургія
    • 18.00 – фестивальні виступи:
    • Фольклорний ансамбль Вигодської ДМШ (смт. Вигода, Долинський район)
    • Товариство шанувальників української культури (м. Тель-Авів, Ізраїль) онлайн Хор “Сяйво Сіону” церкви Святого Миколая (с. Жуків, Тлумацького району)
    • Аматорський хор “Підкарпаття” НД с. Уличне Трускавецької ОТГ (Львівська обл.)
    • Хор “Камертон” (м. Гіжицько, Польща) онлайн
    • Муніципальний оркестр народної музики “Рапсодія”, солістка – Оксана Кречко (м.Івано- Франківськ)
    • Чоловічий хор “Żaby” (м. Хшанув, Польща) онлайн
    • Академічний камерний хор Тернопільської обласної філармонії.

    13 СІЧНЯ (четвер)

    16.30 – Божественна Літургія

    18.00 – фестивальні виступи:

    • Хор “Ставрос” Львівського ставропігійного братства св. ап. Андрія Первозваного (м. Львів)
    • Хор храму Св. Василія Великого (м. Едмонтон, Канада) онлайн
    • Камерний хор викладачів Берегівської школи мистецтв ім. З. Кодая
    • Хор Кошалінської Політехніки “Canzona” (м. Кошалін, Республіка Польща) онлайн
    • Хор “Pomerania cantat” Дитячої хорової академії (м. Кошалін, Республіка Польща) онлайн
    • Зразковий дитячий хор “Solo musika” (м. Одеса)
    • Візантійський хор (м. Утрехт, Нідерланди) онлайн
    • Заслужений Прикарпатський ансамбль пісні і танцю України “Верховина” (м. Дрогобич).

    14 СІЧНЯ (п’ятниця)

    12.00 год. – Архиєрейська Божественна Літургія за участю Архієпископа та Митрополита Івано-Франківського Володимира Війтишина

    16.00 – Гала-концерт учасників фестивалю та гостей: заслуженої артистки України, лауреатки Гран-прі першого Міжнародного конкурсу українського романсу ім. Квітки Цісик, переможниці в талант-шоу «Голос країни» Оксани Мухи та українського автора-виконавця, рок-музиканта та композитора, лідера гурту «Плач Єремії», Народного артиста України Тараса Чубая

    18.00 – Спільна коляда на подвір’ї монастиря.

    До теми: співи та танці: у Коломиї відбулися “Покутські фестини”

  • Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!