Стало відомо, які порушення зафіксували на виборах у 87 окрузі

 • Спостерігачі з “Громадянської мережі “ОПОРА” зафіксували декілька порушень на виборах до ВРУ, які сьогодні, 28 березня, проходять у 87 окрузі на Івано-Франківщині.

  Про це “ОПОРА” повідомила у соцмережі.

  Так, на півгодини пізніше для виборців відкрилась дільниця № 260513 у селі що у селі Молодків, Надвірнянського району. Причиною затримки стало те, що дільнична виборча комісія вчасно не підготувала контрольні талони, щоб опустити їх у скриньки для голосування при опломбуванні.

  В іншому випадку в селищі міського типу Ланчин Надвірнянського району на дільниці №260491 виборцю дали можливість проголосувати за посвідченням водія.

  Перший раз комісія не видала бюлетень виборцю та відправила його додому за документом. Виборець повернувся і пред’явив посвідчення водія, на що члени комісії видали йому бюлетень. Як зазначили члени комісії, бюлетень виборцю видали, щоб не вв’язуватись у конфлікт з людиною, у якої, за їхньою дослівною цитатою, «сталось загострення».

  У селі Добротів Надвірнянського району на виборчій дільниці № 260502 офіційний спостерігач від одного з кандидатів показав виборцю з ознаками порушення інтелектуального здоров’я, де ставити відмітку за кандидата. Інші спостерігачі зробили зауваження, що надати допомогу такому виборцю має право тільки інший виборець.

 • На дільниці № 260502 у селі Добротів спостерігачі ОПОРИ та голова комісії зафіксували звук камери у виборчій кабінці, де знаходився виборець. Вони попросили виборця показати телефон, в якому виявилось фото заповненого бюлетеня. Спостерігачі повідомили працівника поліції, але той відпустив виборця, мовляв на фото був незаповнений бюлетень.

  Також на Івано-Франківщині спостерігачі ОПОРИ фіксують відсутність окремих скриньок для голосування виборців із ознаками респіраторних захворювань.

  Читайте також: Вибори на 87 окрузі: явка – низька, фіксуються перші порушення

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!