Студенти із сільської місцевості Прикарпатського університету отримають стипендії від благодійного фонду

 • Завершився фінальний етап конкурсного відбору студентів Прикарпатського університету для отримання стипендії від Благодійного Фонду “Повір у себе”.

  Стипендіальна програма Фонду створена для підтримки талановитих дітей із сільської місцевості, які прагнуть здобути якісну вищу освіту, отримати професію та реалізувати себе як особистість, пише “Галицький кореспондент” з посиланням на сторінку ПНУ.

  Цьогоріч стипендіатами стали 15 наших найкращих студентів і впродовж 2021-2022 навчального року вони отримуватимуть щомісячно стипендію від Фонду у розмірі 2000 грн. Це: Перчик Мар’яна, Федора Наталія, Філіпова Романа (Педагогічний факультет); Кріль Олег (Факультет історії, політології і міжнародних відносин); Остащук Роман (Коломийський навчально-науковий інститут); Лапчук Іванна, Харук Святослав (Факультет природничих наук); Бойко Оксана (Факультет філології); Марусяк Вікторія (Економічний факультет); Леник Вікторія-Марія (Факультет психології); Смалюга Оксана (Факультет математики та інформатики); Катанова Лілія (Фізико-технічний факультет); Голубовська Яна (Навчально-науковий юридичний інститут); Шатрук Вікторія, Ярема Лідія (Інститут післядипломної освіти та довузівської підготовки).

  Також ще 9 студентів ПНУ отримають фінансову допомогу Благодійного фонду “Повір у себе” в оплаті вартості за проживання в гуртожитку університету на 2021-2022 н.р. Ними стали: Колотило Андріана (Факультет історії, політології і міжнародних відносин); Шамлій Оксана (Факультет філології); Козлівська Тетяна (Факультет іноземних мов); Слівінська Уляна (Педагогічний факультет); Ясінська Мар’яна (Факультет математики та інформатики); Бріцька Вікторія (Факультет психології); Гук Олександр (Факультет фізичного виховання і спорту); Наталія Крижановська (Навчально-науковий юридичний інститут); Тетяна Томинець (Фізико-технічний факультет).

  Довідково
  Благодійний фонд “Повір у себе” – неприбуткова організація, заснована Віктором та Іриною Іванчиками у 2009 році. Метою фонду є сприяння розвитку освіти: матеріальна і духовна підтримка молодих талантів, а також тих, хто найбільше цього потребує.

 • Читайте також: в Україні підвищать стипендії студентам

  фото ілюстративне

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!