Суд у справі хабарництва допитав понятих: Чупірчук сказав, що ніяких грошей не отримував

 • Сьогодні, 12 серпня, міський суд продовжив розгляд справи екс-начальника Фонду комунального майна міста Богдана Чупірчука, якого звинувачуют у хабарництві. Суд допитав свідків, які виступали в ролі понятих –  Андрія Королевича та Оксану Смеричук.

  Свідок перший:
  Працівник охоронної фірми Андрій Королевич розповів суду,  що 12 березня  він зі своєю знайомою перебував на вокзалі. У цей день вони купували квитки в гори. До них підійшли працівники міліції, показавши посвідчення, попросили бути понятими.

  Майже відразу на службовій машині понятих привезли до будинку по вулиці Лепкого, де жінка (потерпіла Олена Сірик) передала гроші працівникам міліції, які помітили їх спеціальною речовиною. Це близько 5 тисяч доларів і гривні. Суму гривень понятий не пам’ятає. Далі відповідно до процедури переписали  всі серії та номери купюр і зроблені ксерокопії. Після цього гроші помістили у конверт. Близько 12-ї години поняті разом із працівниками міліції поїхали давати ці гроші біля  головного входу в залізничний вокзал. Весь процес фіксувався на камеру. Після цього Королевича  допитували слідчі прокуратури. Так, приблизно із 8.30 ранку до 19 години чоловік провів цілий день із міліцією, того дня він був вихідний.

  Варто зазначити, що під час судового засідання захист обвинуваченого та сам Чупірчук ставили багато уточнювальних та приватного характеру запитань. Суддя їх зняла, зазначивши, що “потрібно ставити запитання, які б допомогли суду і пішли на користь обвинуваченого, а не вивчати матеріали протоколу, які суд і так не бере до уваги”.

  Свідок другий:

  Студентка ПНУ Оксана Смеречук розповіла суду, що 12 березня разом із своїм знайомим Королевичем були на вокзалі, планували придбати квитки у гори.  Близько 8 – 8:30 ранку до них підійшли працівники УБОЗу  і попросили бути понятими. Дівчина зазначила. що їх на службовій машині привезли на вулицю Лепкого, де, зайшовши в кабінет на 3-му поверсі, вони побачили жінку (потерпілу Сірик), яка розповіла, що в неї вимагають хабар. Далі дівчина розповіла про процедуру поводження із купюрами. Всі покази були ідентичні з показами вищенаведеного свідка Андрія Королевича. Так, свідок розповіла,  що біля вокзалу в бардачку машини “Міцубісі Лансер”, за кермом якої був Чупірчук, виявили 5 тисяч доларів  і 7 тисяч гривень купюрами по 200 грн. Чупірчук сказав, що ніяких грошей не отримував і попросив викликати адвоката. За словами свідка, весь процес знімали на відеокамеру та не розпочинали дій поки не приїхав адвокат Чупірчука. Після цього на місці перевірили  всі купюри 100-доларової банкноти, які збіглись із поміченими купюрами: всі вони світились.

  За клопотанням захисту в них є 8 свідків у справі. Тож  7 вересня суд допитає чотирьох свідків. Щодо  обвинуваченого, то йому продовжили запобіжний захід.

 • Свідок у справі Чупірчука : Мені створили штучні умови, щоб я дала хабар

  chup sud

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!