Свято для воїнів: прикарпатські волонтери доставили подарунки на передову

 • 29 грудня прикарпатські волонтери відправили воїнам на передову подарунки та солодощі до різдвяних свят.

  Їх упродовж двох місяців люди збирали в освітніх закладах Івано-Франківська та Лисецької громади. Охочі приносили продукти, білизну та засоби гігієни. Допомогу для військових вдалося зібрати у межах акції “Подаруй свято воїну”, пише “Суспільне Карпати”.

  Ініціаторка заходу, керівниця громадської організації “Дружина воїна” Тетяна Фреїшин розповідає, що цьогоріч до акції долучилися 25 закладів освіти, що у декілька разів більше, ніж минулого року.

  “Ми складаємо це все акуратно в ящики. Також формували такі “презенти” для хлопців. У мішечок поклали солодощі, вітаміни й листівки від дітей. Ми організували цю акцію, щоб підтримати військових та подарувати їм відчуття свята і нашої вдячності”, — розповідає Тетяна Фреїшин.

  Керівниця громадської організації “Дружина воїна” Тетяна Фреїшин розповідає, що цьогоріч до акції долучилися 25 закладів освіти.

  Дружина учасника бойових дій Наталія Комарніцька розповідає, що також допомагала збирати подарунки. Жінка каже, що з власного досвіду знає — найбільше воїни радіють виробам, які власноруч для них виготовили діти.

  “Чоловік завжди казав, що його побратими були дуже задоволені. У цьому році долучилися дуже багато шкіл. Ми два тижні збирали, вантажили виготовлені дитячими руками ангелики, пряники та листи. Я думаю, що вони зігріють серце нашим воїнам”, — говорить Наталія Комарніцька.

  Читайте також: Для потребуючих: франківські волонтери зібрали подарунки до свята Миколая

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!