У франківському парку з’явилась нова атракція для дітей

 • В Івано-Франківську для дітей облаштували нову атракцію. Урочисте відкриття дитячого спортивно-ігрового комплексу на гірці в парку Шевченка відбулося сьогодні, 24 вересня.

  За словами директорки КП “Центр розвитку міста та рекреації” Руслани Василюк, ідея створення виникла давно, адже гірку діти часто використовували взимку, проте влітку – ні.

  “Ця ділянка була дальня і не задіяна. Для малих дітей у нас в парку є декілька майданчиків для розваг, але для старших – ні, а якщо і є, то платні”, – каже Василюк.

  Зважаючи на це, і вирішили створити такий ігровий комплекс. Вартість проєкту – 250 тисяч гривень. Гроші на це дав меценат. Роботи виконувала фірма “Wesendorfer Kinderland”. Руслана Василюк пояснює – ще коли встановлювати атракцію, діти вже тут гралися.

  “Всі елементи якісні і безпечні – мають сертифікат відповідності. Обслуговувати гірку буде фірма, яка і встановлювала її”, – наголошує директорка парку.

  Поруч із гіркою встановили дитячий майданчик. Планують збільшувати його територію. Також тут хочуть зробити ще одну атракцію для дітей – будиночок на дереві.

  Читайте також: У франківському парку встановлюють нову лавку і висадять алею з дерев

 • Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!