У Франківську Анатолій Пашинін та волонтери збирають гроші на операцію для побратима

 • В Івано-Франківську триває благодійна акція «Допомога твоя – найсильніша зброя».

  Голова ГО “Об’єднання воїнів та волонтерів “Галицькі леви” Роман Дорожівський розповідає, що влаштували захід, щоб допомогти побратиму Назару Опришку на позивний “Борестень”. Чоловіку потрібні гроші на операцію з пересадки нирок і на післяопераційну реабілітацію.

  «Ми частково відійшли від того, що було раніше. Наприклад, виставки зброї та інших речей, пов’язаних із війною. Це вже перестало діяти. Тому ми облаштували тут дві великі кухні. Так, ми не збираємо гроші, а заробляємо їх на операцію»,- каже Дорожівський та додає, що для дітей поставили атракціони.

  Також чоловік зазначає, що акція триватиме декілька днів. Сьогодні ж до заходу долучився російський актор та учасник АТО Анатолій Пашинін.

  «Він у нас працює офіціантом на кухні. Також він прибирав територію, де ми влаштували захід», – додає голова ГО.

  Анатолій Пашинін додає, що сьогодні не тільки працює офіціантом, також він допомагає на кухні.

  «Ми давно хотіли зробити таку штуку. І привід знайшли – зібрати для друга гроші. Я спочатку думав, що мені даватимуть чайові, які я віддам на благодійність та Рома (Роман Дорожівський – ред.) сказав, що всі гроші, які ми зберемо підуть у скриньку. Я надіюсь, що це буде та сума, яка потрібна для операції», – розповідає Пашинін.

  Він додає, що Назара Опришка знає особисто і каже, що він легендарна людина.

  Довідково: Анатолій Анатолійович Пашинін – (народився 15 вересня 1978 у Світловодську, Кіровоградської область) український та російський актор театру та кіно. Свою першу роль отримав у епізоді фільму «Левова частка», а його першою головною роллю стала роль боксера Пашки в серіалі Краснопільського й Ускова «Провінціали». Найбільшої популярності Анатолію Пашиніну принесла роль простого сором’язливого хлопця Діми в серіалі Вадима Шмельова «Ундіна». Ще одним професійний проривом актора є роль брутального і пристрасного Михайла у фільмі українського виробництва «Украдене щастя».

  За власним бажанням Анатолій Пашинін відвідував Євромайдан, висловлював підтримку України в інтернет-зверненні до росіян. У російськомовній телепередачі «Иду на ты» говорив, що акторство також є громадською позицією, яку він свідомо займає.

  У грудні 2014, під час російсько-української війни зустрівся з одним із захисників Донецького аеропорту «кіборгом» Євгеном Жуковим (позивний «Маршал») і висловив своє захоплення героїзмом українських бійців. Також чоловік пішов воювати на Донбас добровольцем.

    

 • Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!