У Франківську через ремонт центральних вулиць перекриють центр на півроку

  • Сьогодні, 28 лютого, директор Департаменту житлової, комунальної політики та благоустрою Михайло Смушак під час оперативної наради доповів про будівництво та капітальний ремонт доріг та вулиць м.Івано-Франківська в 2017 році.

    Так, він повідомив, що у 2017 році передбачено ремонт 17 об’єктів на суму 27 млн гривень.

    «Частина об’єктів – це перехідні дороги. Такі, як вул Богдана Хмельницького, Мазепи, Військова, Підгірянки, Північний бульвар, Шевченка і Гнатюка. З нових – це площа Міцкевича, Лесі Українки, Тринітарська, Нова, Станіславська, Селянська, Слави Стецько, Біла, Любачівського», – розповів Смушак.

    Також він зауважив, що по вул. Тринітарській та Станіславській збережуть старовинну бруківку. А на вул. Лесі Українки та площу Міцкевича поставлять дорогу гранітну бруківку. Втім через ремонт цих вулиць центр перекриють приблизно на півроку.

  • Нагадаємо, у 2017 році запланований вибірковий капітальний ремонт 34 об’єктів. Так, планують відремонтувати вулицю Василіянок, Хіміків, Челюскінців, Військових ветеранів, Ушинського, Коновальця, Берегова, Коперника, Павлика, Київська, Сухомлинського, Левицького, дворова територія поліклініки №1.

  • Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!