У Франківську депутати земельної комісії вдруге заслухали питання щодо свободівської забудови

 • Рішення не приймали, вирішили винести його завтра, 8 липня, на сесію міської ради.

  Депутати земельної комісії Івано-Франківської міської ради сьогодні, 7 липня, вдруге заслухали питання «Про затвердження детального плану території (уточнення положень діючого генерального плану м. Івано-Франківська) в межах вулиць Крайківського – Макогона – Промислова в Івано-Франківську», яке виноситься на наступну сесію.

  Як писав вчора «Галицький кореспондент», до фірми причетні свободівські депутати. І ймовірно саме тому його не можливо ані до вивчити, ані перенести, а питання терміново виноситься на наступну сесію.

  «Цим детальним планом охоплено межі території, яка знаходиться в постійному користуванні Харчосмакової фабрики та площі 0,76 га, яка знаходиться у власності. За межі території ми не виходимо», – сказав головний архітектор міста Дмитро Нижник.

  Він наголосив, що територія Асфальтного заводу не входить у пропонований ДТП.

  Нижник зізнався, що відповідно до генплану ця територія відноситься до промислової зони… А отже про будівництво наразі не може йти мови. Проте він пояснив ситуацію по-своєму.

  Крім цього, Нижник запевнив, що громадські слухання щодо цього питання відбулися і протоколи  є на сайті. Але журналісти так і не змогли їх знайти.

  IMG_1201

 • IMG_1204

  IMG_1205

  “На мою думку,- сказав депутат міської ради Микола Ковальчук, – будівництво мало би відбуватися на місці колишніх промислових зон. Але треба врахувати чи є можливість у зв’язку із забрудненням”.

  А на запитання, як можна в промисловій зоні планувати забудову Нижник відповів, що саме завтрашнім рішенням сесії вони і вносять зміни у генплан.

  Нагадаємо, У Франківську будинок на вулиці Дудаєва перетвориться у житловий.

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!