У Франківську літні студенти займалися йогою

Сьогодні, 3 жовтня, в Івано-Франківську студенти Університету третього віку займалися йогою.

Заняття для літніх студентів проводила майстер Марія Ерліх.

Йога допомагає розслабитися, покращити зборов’я та набути гнучкості. Вона дає змогу нам стати спокійним, а ще створює зосередженість, емоційний баланс. Потрібно розуміти, що йога безпечна для всіх поколінь. Вона допомагає вилікуватися від ушкоджень, є хорошим способом досягти гарного здоров’я та самопочуття. Звісно від першого заняття у нас не зникнуть всі болячки, але згодом самопочуття покращиться“, – каже Марія.

На сьогоднішньому занятті літні люди робили спеціальні вправи на хребет. Також, Марія Ерліх зазначила, що за допомогою медитації йога сприяє досягненню гармонії тіла і розуму.

Довідково: Йога – це форма вправ, яка дає нам силу, витривалість, баланс, гнучкість і релаксацію. Це єдина форма роботи над тілом, яка наділяє нас цим всім одночасно.  Йога підвищує гнучкість за допомогою вправ, які впливають на суглоби, у тому числі ті, які не завжди знаходяться в полі видимості.

Нагадаємо, безкоштовний Університет третього віку для літніх іванофранківців ініціював «Галицький кореспондент», запланувавши для юних душею студентів сім актуальних факультетів: правової грамотності, здоров’я, психології, культурно-дозвільної діяльності та рукоділля, краєзнавства, літератури та катехитичних знань.

 

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!