У Франківську мешканці Макогона повторно вносять пропозиції щодо забудови району

Сьогодні, 25 вересня, мешканці вулиць Макогона – Крайківського – Промислова принесли звернення щодо проекту забудови по Макогона у департамент містобудування, архітектури та культурної спадщини.

Нагадаємо, громада вже не вперше звертається до міської влади з проханням врахувати їхню думку під час забудови. Цього разу під пропозицію підписалося 136 місцевих жителів.

Останній детальний план території, висвітлений у соцмережах вже якось натякає на те, що пропозиції почуті, зазначають активні мешканці.

“Ми вже повторно подаємо наші пропозиції. Перші були подані у серпні, і кілька днів після внесення наших пропозиції міська архітектура скасувала громадські слухання, у зв`язку з помилкою у документації”, – зазначає активість Олексій Замковий.

Мешканці пропонують в першу чергу спорудити дитячий садочок не менше, ніж на 280 місць, а вже потім – житлові будинки. Скасувати спорудження будинку №4, залшити зелену зону та облаштувати дитячий будинок.

Поверховість будинків, наближених до існуючих забудов прилеглих до вулиць Макогона, Кобилянська, Подільська, Косівська наполягають зменшити до 5 поверхів, зважаючи на особливість ґрунтів та високу ймовірність підтоплення ґрунтовими водами.

Основні вимоги мешканців – щоб район був комфортним для проживання: зелені зони, дитячі майданчики, велодоріжки тощо.

“Хотілось би, щоб надалі при розробці детальних планів цікавилися думкою жителів, а не росли багатоповерхівки. Немає майданчиків, наші діти фактично ростуть на вулиці. Не хотілось би бачити багатоповерховий Франківськ“, – розповідає мешканка району, Оксана Червонецька.

Нагадаємо, Не 18, а 22: Франківські активісти з Макогона натрапили на інший проект ДПТ у стінах департаменту архітектури 

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!