У Франківську почалось засідання першої сесії новообраної обласної ради (фоторепортаж)

 • Сьогодні, 20 листопада, в Івано-Франківську розпочалось засідання першої сесії Івано-Франківської обласної ради восьмого демократичного скликання.

  Депутати, яких обрали на місцевих виборах 25 жовтня, зібралися на першу сесію та заслухали підсумки цих виборів. Їх зачитав Анатолій Корнійчук, голова Івано-Франківської обласної територіальної виборчої комісії.

  “До Івано-Франківської обласної ради на цих виборах обрали 84 депутатів. Із них у залі наразі присутні 83, а один відсутній із поважної причини. Також слід зазначити, що до нас надійшло вісім заяв про відмову від депутатських мандатів“, – розповів Корнійчук.

  Після цього, під звуки державного гімну та молитви, сесія розпочалася. Обранців привітали очільники всіх релігійних конфесій Івано-Франківщини, побажавши їм успіхів та плідної праці на благо громади області.

  “Звертаюсь до новообраних депутатів обласної ради. П’ять років промайне як один день, повірте мені. Тож докладіть усіх зусиль, щоб виконати свої обіцянки та не розчарувати своїх виборців. Адже це – нелегке завдання, з досвіду кажу”, – сказав Олександр Сич, голова обласної ради попереднього скликання.

 • Пропонуємо читачам “Галицького Кореспондента” поглянути, як це було.

  Читайте також: Стали відомі імена депутатів Івано-Франківської обласної ради

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!