У Франківську пройшов чемпіонат України серед дитячих спортивних шкіл

• Чемпіонат України серед дитячих спортивних шкіл в Івано-Франківську завершив сезон легкоатлетичних змагань під відкритим небом.

Перше загальнокомандне місце у змаганнях вибороли спортсмени з Житомирщини, прикарпатці посіли четверту сходинку, інформує  “Суспільне”.

Командний чемпіонат України з легкої атлетики серед дитячо-юнацьких спортивних шкіл і шкіл олімпійського резерву тривав два дні і завершився 26 вересня. Спортсмени змагалися на стадіоні імені Анатолія Гемби Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу.

Загалом у змаганнях взяли участь 580 юнаків і юначок 2004 року народження та молодших з різних областей України, розповіла технічна делегатка чемпіонату Світлана Дорундяк.

“У цьому році якось так склалося, що наймасовіші – штовхання ядра, метання диска і списа. Багато учасників є у багатоборстві. Загалом ці змагання – це стимул перемогти. Для учасників це так, ніби для дорослих чемпіонат Європи.  Лідирують ті, у кого повний склад. Це залежить від фінансів, бо не кожна школа може привезти учасників на всі види спорту”, – розповідає Світлана Дорундяк.

Олексій Піднебесний переміг у фіналі на дистанції 3 км. Його тренує Віталій Волошин. Спортсмен навчається у Києво-Могилянській академії і на змаганнях єдиний виступає від Черкаської області.

“Сьогодні перемогти вдалося надзвичайно легко. Взяв розмірений темп спочатку. Потім, на останньому кілометрі, я відчув свої сили, так би мовити, і переміг”, – каже Олексій Піднебесний.

Тренерка Олена Тесленко на змагання привезла п’ятьох спортсменів з ДЮСШ №2 з міста Кропивницький.

“Учасники з моєї команди беруть участь у змаганнях із бігу та бігу з бар’єрами. Результатом дуже задоволена. Хлопець з особистим рекордом 11:20 був другим на дистанції 100 м”, – каже Олена Тесленко.

За словами технічної делегатки змагань Світлани Дорундяк, перше загальнокомандне місце вибороли спортсмени із Житомирської області, друге – у команди з Києва, на третьому місці – Сумська область. Серед 25 команд-учасників змагань прикарпатці посіли четверте місце.

Чемпіонат завершує сезон легкоатлетичних змагань під відкритим небом. Як повідомила Світлана Дорундяк, далі спортсмени виступатимуть на змаганнях у приміщеннях за винятком чемпіонату України зі спортивної ходьби, який відбудеться 24 жовтня в Івано-Франківську.