Калушани здобули дві “бронзи” на Кубку України з бойового самбо

• Упродовж п’яти днів в Кароліно-Бугазі на Одещині тривав Кубок України серед молоді, Кубок України серед чоловіків та жінок та змагання з бойового самбо серед чоловіків.

Загалом у Кубку України взяли участь понад 700 спортсменів із 21-го регіону України, серед яких – троє вихованців Калуської ДЮСШ «Сокіл». Про це розповів тренер-викладач спорт школи, володар чорного паска, 2 ДАН Василь Клим, пишуть “Вікна”.

У ваговій категорії до 59 кг на молодіжному Кубку України майстер спорту України Марія Куневич посіла третє місце. На Кубку України серед жінок у ваговій категорії до 65 кг вихованка калуської школи боротьби самбо у важких сутичках також здобула «бронзу». Марія Куневич нагороджена двома медалями та дипломами ІІІ ступеня Національної федерації самбо України.

На Кубку України у ваговій категорії до 71 кг був близьким до завоювання бронзової нагороди кандидат у майстри спорту Остап Клим. На жаль, у важкій сутичці він поступився з незначним рахунком і посів п’яте місце, хоча всі попередні двобої Остап виграв із очевидною перевагою.

Достойно виступив на молодіжному Кубку України і вихованець ДЮСШ «Сокіл» Андрій Ковальчук, який у важких сутичках зумів вибороти сьоме місце, поступившись більш досвідченим спортсменам.

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!