• Медалей за перше місце – 17, друге – 8, третє – 8.

Днями Івано-Франківщина посіла перше загальнокомандне місце на чемпіонаті України з таеквон-до серед дорослих, юніорів і юнаків.

Як йдеться на сторінці голови Івано-Франківської ОВА Світлани Онищук, змагання, які відбулися у Києві, зібрали найсильніших таеквондистів з усіх куточків України, окрім тимчасово окупованих територій, пише “Галицький кореспондент“.

Також на цих змаганнях відзначили успішних спортсменів і тренерів Всеукраїнського союзу таеквон-до:

• Кращим тренером стала наша землячка Катерина Соловей;
    • У номінації “Кращий спаринг серед дорослих” переміг майстер спорту України міжнародного класу Артур Кузьмін,
    • у номінації “Кращий юніор” – майстер спорту України Кіра Чекіс,
    • Кращою з-поміж областей з цього виду спорту стала Івано-Франківщина.

На 1 та 2 етапах Кубка України та Всеукраїнських змаганнях з фристайлу, які приймало Прикарпаття, наші спортсмени здобули 4 нагороди.

У загальному заліку розіграшу Кубків України Ангеліна Мамалига посіла 3 місце. А у Всеукраїнських змаганнях 3 місця у Єви Польової та Злати Шайди. У загальному заліку Івано-Франківщина стала другою.

• Прикарпатський спортсмен Михайло Свідрак здобув бронзову нагороду на міжнародному турнірі серії Grand Slam із дзюдо у ваговій категорії 81кг.