У Франківську прокуратура виявила гральний заклад у центрі міста

  • Працівники Івано-Франківської місцевої прокуратури спільно із співробітниками поліції в ході здійснення досудового розслідування у кримінальному провадженні за фактом зайняття гральним бізнесом провели  обшук у приміщенні лотереї в обласному центрі. Гральний заклад на площі Міцкевича, який там працює вже більше року, нарешті помітили правоохоронці.

    Як повідомив керівник місцевої прокуратури Ігор Стефанишин, під час  обшуку виявлено та вилучено 22 одиниці комп’ютерної техніки зі спеціальним програмним забезпеченням, комплектуючі частини грального обладнання, технічну документацію, а також грошові кошти, отримані від зайняття гральним бізнесом.

    В ході розслідування встановлено, що незаконну діяльність під назвою національної лотереї організувало підприємство із іноземними інвестиціями. Таким чином, припинено діяльність ще одного закладу, який надавав незаконні послуги у сфері грального бізнесу.

    Досудове розслідування у кримінальному провадженні, розпочатому за ч.1 ст. 203-2 (зайняття гральним бізнесом)  КК України триває.

  • Читайте також: Прокуратура Івано-Франківщини похвалилась результативністю

    Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!