У Франківську запустили безкоштовний клуб китайської мови

 • В Івано-Франківську запустили безкоштовний клуб для вивчення китайської мови. Заняття відбуваються у форматі діалогу, а замість викладача зі студентами працюють модератори.

  За словами співзасновника клубу, студента Прикарпатського університету Дениса Сатановського, ідея запуску такого проєкту виникла раптово: із власної зацікавленості китайською мовою, пише «Четверта студія».

  «Я почав вивчати китайську не так давно, і розумію, наскільки цінно та важливо перебувати всередині мовного середовища, комунікувати з іншими людьми саме китайською, обмінюватися досвідом та поглиблювати розуміння різних аспектів мови. Саме для цього ми й запустили нашу спільноту: аби пізнати Східну культуру та опанувати нову для більшості з нас мову», – зазначає Сатановський.

  Серед особливостей клубу – замість умовного «викладача» з учасниками курсу працює модераторка, яка вже 6 років вивчає китайську та володіє мовою на рівні HSK 4.

  Зустрічі учасників клубу відбуваються щотижня в освітньо-культурному центрі за адресою вул. Шашкевича 1/1. Приєднатися до вивчення китайської можуть усі охочі, для цього достатньо заповнити коротку форму за цим посиланням.

  До теми: В Україні запускають безкоштовні онлайн-курси англійської мови для військовослужбовців

   

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!