У Коломиї зафіксували агітацію Народного Руху України на виборчих дільницях

 • Сьогодні зранку спостерігачі ОПОРИ на кількох виборчих дільницях у Коломиї виявили друковані матеріали з ознаками агітації та символікою політичної партії Народний Рух України.

   Спостерігачі склали акт про це порушення на дільниці №261010 та повідомили правоохоронні органи. Скаргу на дії дільничної виборчої комісії представники ОПОРИ подадуть до Коломийської міської виборчої комісії.

   «Такі дії порушують пункт 3 частини 9 статті 60 Закону України «Про місцеві вибори», який забороняє у будь-якій формі проводити передвиборну агітацію з порушенням установлених строків, а саме – в суботу перед  днем голосування та безпосередньо у день голосування.

   Крім того, зафіксований матеріал з ознаками агітації порушує обмеження, які встановлює стаття 60 Закону «Про місцеві вибори» щодо заборони розміщення агітаційних матеріалів у приміщеннях і на будівлях органів влади тощо. Зважаючи на це, і на те, що виборчі комісії з місцевих виборів є спеціальними колегіальними органами, уповноваженими організовувати підготовку та проведення відповідних місцевих виборів, зафіксований нами факт ми також розцінюємо, як порушення цієї норми», – прокоментував Іван Маруняк, координатор Громадянської мережі ОПОРА.

  1

  2

  3

  4

  Довідка:

  Громадянська мережа ОПОРА провадить громадське спостереження за місцевими виборами в Україні, які відбудуться 25 жовтня 2015 року. Громадське спостереження ОПОРИ – це сфера діяльності мережі, спрямована на об’єктивну оцінку процесу підготовки та проведення виборів, а також на запобігання порушенням виборчого законодавства через ефективно організований громадський контроль. Починаючи з 5 вересня, у всіх регіонах України працюють 144 довготермінові спостерігачі, до яких приєднаються понад 3000 короткотермінових спостерігачів у день голосування.

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!