У Матеївецькій громаді створили маршрут для лікувально-оздоровчого туризму

 • Матеївецька ОТГ втілила проєкт, який виграла на конкурсі ініціатив місцевих карпатських громад у межах проєкту «Карпатська мережа регіонального розвитку».

  У рамках ініціативи у селах Пилипи, Тростянка, Кропивище створили три туристичні маршрути загальною протяжністю 41,5 км. На карту проєкту нанесли 94 локації, встановили 12 інформаційних стендів та 20 вказівників. Для зручності систему навігації інтегрували на Google Maps. 

  Основний задум проєктної ідеї полягав у тому, щоб створити цікаві маршрути (джерело «Джуркут», оглядові майданчики, «Золоті крилечка»), пройшовши якими турист зможе оздоровитись. По-друге, ідея мала на меті й створення економічного ефекту. Зокрема, нанесення на карту об’єктів господарської діяльності (сироварні, пасіки, цеху з виробництва кахелю), щоб турист зміг зупинитись та придбати продукцію у місцевих виробників, таким чином залишивши кошти в громаді.

  Староста сіл Пилипи, Тростянка, Кропивище Роман Пустовар говорить, що реалізація проєкту тривала два місяці, а розвиток туризму є новим напрямом для його громади.

  «Основним профілем розвитку нашої громади є сільське господарство. Втім, завдяки децентралізації подумали, що можемо розвивати й туризм. Ми створили три маршрути: велосипедні, кінні, пішохідні. Я думаю, що надалі розвиток туризму дасть хороший вплив на просування нашої території», – сказав Роман Пустовар.

 • Головною точкою маршруту є санаторій «Золоті крилечка», який функціонує понад шість років. Це –  місце, де люди можуть оздоровитись як фізично, так і духовно. Тут розроблена унікальна 10-денна програма «Життя», а завдяки лікам із вулика лікують жіноче та чоловіче безпліддя.

  Читайте також: Івано-Франківщина презентувала свій туристичний потенціал у Львові

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!