У Надвірній вперше встановлять штучну 12-метрову ялинку

 • Надвірнянська міська рада замовила штучну ялинку та набір світлодіодних гірлянд вартістю 307 тисяч гривень. Це вперше в місті використовуватимуть штучну ялинку. Минулого року ставили живу, яку місцевий мешканець передав безкоштовно з власного подвір’я.

  Постачальником стало ТОВ «Вітал сіті груп». Вартість ялинки складе 150 тисяч гривень. В закупівлі, окрім «Вітал сіті груп», участь у брало також ТОВ «Епіцентр К», але його остаточна пропозиція була на 24 тисячі дорожчою. Економія на тендері становила 23,5%, пишуть “Наші гроші.Львів”.

  Штучна ялинка матиме висоту 12 метрів, її стовбур виготовлений із металу, а гілки — із полівінілхлориду, який, згідно з технічним завданням, має «виглядати максимально наближено до живого дерева». Кріплення та гілки можна розбирати і транспортувати окремо.  Як пояснили у Надвірнянській міськраді, компанія повинна доставити товар до 11 грудня, а монтуватимуть ялинку із залученням власних працівників.

  За іншим договором замовили освітлювальне обладнання для святкової ілюмінації. Це 46 комплектів світлодіодних гірлянд загальною протяжністю 460 метрів. Також ще один комплект RGB куль — прикрас, які мають три кристали різних кольорів в одному корпусі й можуть змінювати забарвлення. Сумарна ціна таких декорацій — 157 тисяч: 96 тисяч коштуватимуть RGB кулі й 60 тисяч – гірлянди. Закупівля відбулась без конкуренції, оскільки участь взяв лише один учасник.

  Також Надвірнянська міська рада замовила ялинкові іграшки у приватної підприємиці Анастасії Перченко. 240 пластикових куль коштуватимуть понад 28 тисяч гривень отож, їх куплять по 120 гривень за штуку.

 • Довідково: ТОВ «Вітал сіті груп» зареєстроване у Тернополі у жовтні 2018 року. Власником компанії є тернополянин Віталій Лисий. З часу заснування компанія отримала 16 держзамовлень на 1,86 млн грн, серед яких переважна більшість на штучні ялинки та освітлювальні елементи.

  Нагадаємо, що в Івано-Франківську відкрили головну ялинку міста – на захід прийшли сотні людей. 

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!