У цьому році у Франківську встановлять нові світлофори та кільця

 • У цьому році в Івано-Франківську встановлять п’ять нових світлофорів та облаштують п’ять нових кілець.

  Про це сьогодні на оперативній нараді повідомив заступник міського голови Михайло Смушак.

  Зокрема, світлофори будуть встановлені на перехресті вулиць Галицька-Пулюя, Галицька-Хіміків, Калуському шосе – поворот на Дем’янів лаз, Коновальця-Сорохтея та Південному бульварі.

  “Про світлофор на Коновальця – тут місце концентрації ДТП, часті наїзди на пішоходів. Якщо хтось повертає на “Велмарт” то блокується ціла полоса. Нам дуже важливо його збудувати”, – додав посадовець.

  “На кінець лютого беремо на себе зобов’язання його запустити. Вже є нова схема руху. Фактично бульвар на перехрестях стає п’ятисмуговим”, – пояснив Смушак.

  Також планують замінити низку вже існуючих світлофорів, які застаріли. Так, оновлять світлофорний обєкт на перехресті вулиць Вовчинецька та Надрічна, де часто трапляються ДТП, на Набережній – Слобідській, Надрічній-поворот у Вовчинець. Змінять механізм роботи світлофора на Незалежності-Івасюка.

  На перерестях вулиць Набережна-Галицька, Івасюка-Незалежності, Надрічна-Сагайдачного, Вовчинеька-Деповська-Сагайдачного, Довга-Берегова-північний Бульвар планують облаштувати кільцевий рух.

  Також, як відзначив Михайло Смушак, під залізничним мостом на вулиці Вовчинецькій пропонують зробити реверсний світлофор: зранку у дві смуги їхатимуть ті, хто виїжджає зі спального району у місто, а пізніше навпаки.

  Читйате також: На одному з найнебезпечніших перехресть у Франківській ТГ встановили світлофор

 • Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!