Українці щоденно економлять близько 10% електроенергії

 • Ремонти пошкоджених російськими ракетами об’єктів енергетичної інфраструктури продовжуються.

  При відсутності нових обстрілів, добровільне зменшення споживання пришвидшить стабілізацію роботи енергосистеми, пише “Галицький кореспондент” з посиланням на сторінку ВРУ.

  За словами голови Комітету з питань енергетики та ЖКП Андрія Геруса, складна ситуація з електропостачанням спостерігається в Києві та області і на північному сході країни: Чернігівська, Сумська, Полтавська, Харківська та частково Черкаська області.

  Він також повідомив, що додатковими труднощами для стабілізації роботи енергосистеми стають температурні коливання, які спричиняють збільшення споживання електричної енергії. Це створює додаткові дефіцити електроенергії в енергосистемі України.

  “Варто пам’ятати, що добровільне зменшення споживання, особливо у вечірні години, допомагає енергетикам працювати над ремонтом об’єктів енергетичної інфраструктури”, – сказав Андрій Герус.

  Він додав, що українці прислухаються до прохання зменшити споживання електроенергії. Якщо говорити про масштаб всієї країни – економія становить близько 10%, а це суттєвий показник.

 • “До прикладу, споживання в день становить близько 14 тис. МВт, 10% – це 1,4 тис МВт. Хмельницька АЕС працює з потужністю 2 тис. МВт – тобто населення економить більш ніж половину потужності ХАЕС”, – зазначив Голова Комітету.

  Нагадаємо, наразі вимкнення електрики на Франківщині не впроваджені

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!