“Укрпошта” показала, як виглядатиме нова різдвяна марка

 • Українці вибрали найкращий ескіз до поштової марки “З Різдвом Христовим та Новим роком!”.

  Більшість зворушила ілюстрація «Роз’єднані війною», яку створила 11-класниця з прифронтового Миколаєва Валерія Михайлова, пише “Галицький кореспондент” з посиланням на сторінку “Укрпошти“.

  Ескіз готувався за кордоном, куди авторка змушена була виїхати через безупинні обстріли міста росіянами. На ньому зображені дівчина й український військовий, які зустрічають свято нарізно: вона – на самоті, він – на лінії вогню.

  Неспроста саме ця ілюстрація стала лідеркою онлайн-голосування. Нині мільйони тих, які несуть у собі біль розлуки з коханими. І мільйони тих, яким залишається лиш подумки обіймати їх крізь міста. І мільйони тих, які омріюють тихий та цілющий 2023-й рік для України й кожного з нас, а відтак повернення, сльози радості, зустрічі й довгі розмови”, – йдеться в дописі.

  Друге місце зайняв ескіз з українським військовим та колядниками авторства Олександра Охапкіна, заслуженого художника України, який працює в галузі іконопису. Третє – з сім’єю, яка возз’єдналася створила Ірина Бабенко.

  Нова різдвяна поштова марка буде випущена у грудні. Планується доопрацювання ескізу згідно з пропозиціями учасників онлайн-голосування. 

  До теми: Укрпошта анонсувала нову марку “Кримський міст – ВСЬО”

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!